
1 010 ₴
Ніж Opinel №12 VRI Inox оснащений клинками зі шведської сталі Sandvik 12C27 чудової якості і виняткової твердості в 57-58 одиниць за шкалою Роквелла, тим самим гарантуючи бездоганні характеристики різу, антикорозійний захист і легке заточування.
Даний ніж призначений для повсякденного використання та чудово підходить для риболовлі, полювання та туризму. Рукоятка виконана із Бука.
Лезо зведене «в нуль» від обуха, воно чудово ріже та має гарну гнучкість. Ніж належить до серії "Tradition Line", що поєднує прості за конструкцією ножі французького дизайну.
Ніж Opinel має традиційне для ножів такого типу фіксувальне кільце — Virobloc. Кільце, що фіксує, перешкоджає випадковому застосунку леза ножа, захищаючи ваші пальці від травми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Opinel |
| Країна виробник | Франція |
| Вага ножа | 114 г |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина ножа | 280 мм |
| Довжина рукоятки | 160 мм |
| Матеріал леза | Sandvik 12C27 |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Твердість ріжучого леза | 58 HRC |
| Тип | Складаний |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 120 мм |
| Товщина леза | 2.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Контактн. телефон | (097) 745-45-63, (066) 454-22-80 |