Відгуки про компанію Рибачок. Лише перевірені снасті.
- Коментар продавця
Володимир, дякуємо за відгук! Тепер залишилось дочекатися весни і обловити воблера )))
Володимир Г.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Анатолий, спасибо за отзыв! Ловите на здоровье. НХНЧ
Анатолий К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Валерій, дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині.
Валера С.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Віктор, дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині
віктор т.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Все супер! Чудова робота магазину. Молодці! Успіхів Вам і процвітання! З Різдвом Христовим!
- Коментар продавця
Микола, дякуємо за такий чудовий відгук! Та ще й напередодні Різдва. Вам також гарних рибалок та нових трофеїв!
Микола Т.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Володимир, дякуємо за відгук! Бажаємо вдало випробувати нові ножі на найближчій рибалці.
владимир а.- Коментар продавця
Заказ удочку и леску shimano получил, посылкой доволен
- Коментар продавця
Алексей, спасибо за отзыв! Как раз самое время испытать комплект на рыбалке!
Олексій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Костянтин, дякуємо за відгук! Зима довга - як раз встигните наробити грузиків до наступного сезону ))
Костянтин В.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Володимир, дякуємо за відгук! Будемо раді бачити Вас знову в нашому інтернет-магазині
Володимир Б.- Коментар продавця

Єгор, дякуємо за відгук! Ловіть на здоров'я!